Občanské sdružení - TULIPAN

Sdružení TULIPAN provozuje chráněnou dílnu, kde zaměstnává osoby se zdravotním znevýhodněním. Realizujeme i celou řadu kulturních, volnočasových a vzdělávacích akcí, jejichž cílem je inkluze mezi zdravou a handicapovanou populací.

OVERVIEW

The web site sdruzenitulipan.cz currently has a traffic classification of zero (the smaller the superior). We have examined twenty pages inside the domain sdruzenitulipan.cz and found forty-two websites referencing sdruzenitulipan.cz. I discovered one mass network accounts enjoyed by sdruzenitulipan.cz.

SDRUZENITULIPAN.CZ TRAFFIC

The web site sdruzenitulipan.cz has seen fluctuating quantities of traffic for the whole of the year.
Traffic for sdruzenitulipan.cz

Traffic ranking (by month) for sdruzenitulipan.cz

Traffic ranking by day of the week for sdruzenitulipan.cz

Liščí letní dětský tábor

Tábor je postaven v pěkném přírodním prostředí na kraji lesa u obce Jesenný. Daleko od rušné silnice a mimo ohrožení záplavami. Maximalní počet dětí je čtyřicet, což je zárukou rodinné pohody a dostatku času. Pomáhat nám budou i naši kamáradi, kteří se budou dle potřeby. Objevovat při hrách i při odborné pomoci. Táborníky čeká celodenní výlet, dle počasí koupání,. A večery plné pohybu, her ale i poznání.

Obec - Oficiální stránky obce Malá Skála

Projekty, investice, opravy. Aktuální stavy hladiny v okolí. Sochařská výstava Analog versus Digital. Sochařská výstava Analog versus Digital. Sochařská výstava Analog versus Digital. Sochařská výstava Analog versus Digital. Sochařská výstava Analog versus Digital. Sochařská výstava Analog versus Digital.

Ubytování Liberec - Wellness Penzion U Muzea

Ve dvou, nechte se hýčkat. A relaxujte v privátním wellness. Ubytování rodinného typu v Liberci - Wellness Penzion U Muzea. Penzion - 2, 3 a 4-lůžkové pokoje. Apartmán s 1 ložnicí - Lucy a Zahradní. Rodinný apartmán se 2 ložnicemi -. Rodinný apartmán se 3 ložnicemi -. Milujete vůni dřeva, levandule a domova? Partmán s 1 ložnicí.

SDH Liberec - Sever

Severský turnaj v malé kopané 2015. 2015 se na dětském hřišti v Růžodole I uskutečnil již tradiční Severský turnaj v malé kopané 2015, ve kterém se opět utkala družstva dětí z dětských domovů Libereckého kraje. Akce byla podpořena Sportovním fondem a Fondem zdraví Statutárního města Liberec a neobešla by se bez podpory. 2015 uspořádal Sbor dobrovolných hasičů Liberec - Sever dnes již tradiční Ples v.

KSobeBliz.eu -seznamka, seznámenĂ, seznámit se

Hledam fajn holku pro zivot. A budu te mit moc rad.

WHAT DOES SDRUZENITULIPAN.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of sdruzenitulipan.cz Mobile Screenshot of sdruzenitulipan.cz Tablet Screenshot of sdruzenitulipan.cz

SDRUZENITULIPAN.CZ SERVER

Our parsers observed that the main root page on sdruzenitulipan.cz took six hundred and seventy-six milliseconds to download. Our crawlers could not observe a SSL certificate, so in conclusion I consider sdruzenitulipan.cz not secure.
82.208.7.122

Občanské sdružení - TULIPAN

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site sdruzenitulipan.cz states the following, "V Chráněné dílně TULIPAN zaměstnáváme lidi se zdravotním postižením, kteří by neměli šanci uplatnit se na běžném pracovním trhu s ohledem na rozsah a stupeň jejich handicapu." We noticed that the webpage stated " V současné době je zde zaměstnáno 54 osob se zdravotním postižením." It also said " Sdružení TULIPAN provozuje chráněnou dílnu, kde zaměstnává osoby se zdravotním znevýhodněním. V rámci poradenských služeb pomáháme nejenom osobám se zdravotním znevýhodněním, kteří jsou našimi zaměstnanci, ale. Potřebujete vyházet sníh, nebo uklidit dům?." The header had Sdružení TULIPAN as the highest ranking optimized keyword. This keyword is followed by chráněná dílna, Liberec, and TULIPAN which isn't as urgent as Sdružení TULIPAN.

SEEK SIMILAR DOMAINS

Naše akce Sdružení Veleta, o.s.

srpna 2015, svátek má Klára. Raquo; Domov pro osoby se ZP. Raquo; Řekli o nás. Filmový festival Mental Power 2015. Okud bychom chtěli rozdělit naše akce podle ročních období, pak můžeme říct, že každé léto ve Veletě začíná a končí Skautskou nocí. To je název pro den, kdy po bohatém .

Sdružení VIA

Zasazujeme se o celkovou profesionalizaci neziskových. Rozvíjíme a podporujeme organizace neziskového sektoru i veřejné správy. V rámci seminářů, konzultační a lektorské činnosti. Snadnou a bezpečnou cestu pro Vaše dary on-line. Získáte unikátní a efektivní on-line fundraisingový nástroj. A jejich využití v rámci naplňování společensky prospěšného poslání. Zveřejňujeme výsledky průzkumů o filantropii v Česku.

Formees - sdruzenivia.formees.com

Den pro neziskové organizace 2014. cz - přihlášení do verze 2. Do you know formees? .

SDR V-Storm Build Diary

This will be my diary as I try to build an SDR V-Storm Kit Car. Hope you enjoy reading and following the diary! Sunday, 25 September 2011. Good Day - Bad Day. A few small videos of the first start of the engine after fitting to the kit. Then a couple of school boy errors! Five minuets after putting in the fuel, the engine fired up on the first turn of the key! SDR V-Storm Build Diary.

Союз десантников России

Upgrade to paid account! 3-я Конференция Международного Союза десантников. в Москве состоялась 3-я Конференция Международного Союза десантников. В работе Конференции приняли участие делегаты из Украины, Казахстана, Белоруссии, Приднестровья, Молдовы, Германии, Республики Сербской. В Лице председателя Совета Международного Союза десантников В. Зайцева, был заслушан отчёт о деятельности МСД за 2011-2013 гг. Вводится институт Наблюдательного совета МСД;.